HEAVENLY DANCE

NORRA VIRMALISTEREIS 12.-20.03.2022

Kui oled unistanud virmalistest, siis meie Põhja-Norra viiv virmalistereis on hea valik nii kargete arktiliste meremaastike kui nende kohal laiuvate virmaliste pildistamiseks või niisama imetlemiseks. Märtsikuus, kui polaaröö on juba ammu lõppenud, on ka ilmastikutingimused stabiilsemad ning tõenäosus kauneid virmalisi näha suurem.

Reisijuht Arbo on veetnud sealkandis neli talvehooaega virmalistegiidina ja oskab hästi valida kohta kuhu mööda kitsaid ja lumiseid teid sõita, et sel öösel parimaid virmalisi näeks. Päevasel ajal aga naudime arktilist meremaastikku maaliliste fjordide rannikul ning jäädvustame imelisi maastikuvaateid ka kõrgematest vaatepunktidest.

Reis algab Tallinnast, kust sõidame mugava talvekindla väikebussiga laevaga Soome ning seejärel juba õhtuks oleme Põhja-Soomes, kus hea õnne korral võime juba taevas virmalisi näha. Ülejärgmise päeva õhtuks saabume aga juba Põhja-Norra ühe metsikuimale ja kauneimale Senja saarele, mis on meie peatuspaigaks 3 ööks. Külastame ikoonilisi pildistamiskohti Senjal ning öö hakul seame end sisse parimates võttepaikades virmalistejahiks. Peale 3 ööd Senjal suundume aga juba maailma virmaliste pealinna Tromsøsse, kus veedame samuti 3 ööd ning lisaks virmalistejahile tutvume ka Põhjala Pariisiks nimetatud linna vaatamisväärsustega ning ümberkaudsete eri-ilmeliste arktiliste maastikega. Tagasiteel koju teeme samuti ühe peatuse Põhja-Soomes ning pühapäeva hilisõhtul oleme juba tagasi Tallinnas.

Reisipaketi osaks on:

- transport mugava väikebussiga kogu reisi vältel

- laevapiletid Soome, tee- ja tunnelimaksud

- 2 ööbimist vahepeatustes Soomes ja 6 ööbimist Norras Senjal ja Tromsøs

- hommikusöögid teel olevates majutustes, söögikorrad majutustes Norras

- kerge eine pikematel pildiretkedel

- väljasõidud virmalistejahile ja maastikupildistamisretkedele

- virmaliste- ja maastikupildistamise loeng

- loeng maastiku- ja virmalistepiltide töötlusest

- fotoalane juhendamine kogu reisi vältel

- tagasiside tehtud töödele ka pärast reisi

Reisipaketi osa ei ole:

- söögikorrad teel olles olevates peatustes, v.a. hommikusöögid majutustes

- söögikorrad majutusest väljaspool

- piiriületusteks vajaliku dokumentatsiooni vormistamine ja testimine

- reisikindlustus

Fotoreisi grupp on piiratud vaid 5 kohaga. Fotoreisi maksumus on 1690 eurot. Broneerimisel tuleb tasuda ettemaks summas 500 eurot ning ülejäänud summa hiljemalt 9.02.2022. Loobumisel mistahes põhjustel kuni 9.02.2022 on broneerimistasu tagastatav täies ulatuses, peale 10.02.2022 võib korraldaja broneerimistasu kasutada tehtud kulutuste katteks.

Reisikorraldaja on reisiettevõtja registreeringuga Visionista OÜ (TRE000983)

Kui tunned virmalistereisi vastu huvi, siis anna endast märku alloleva nupu kaudu. 


         

Powered by SmugMug Owner Log In