Outdoor - Arbo Rae photography

PORTREEMATKA PAKETT

Kui sulle meeldib sõpradega  looduses käia, siis miks mitte ühendada see fotosessiooniga?  

Portreematka käigus sõidame Sinu valitud sõpradega looduskaunisse kohta, matkame, teeme lõket, ajame juttu, joome teed  ja maitseme suupisteid. Juba see kõlab ju vahvalt aga lisaks saad ka professionaalsed pildid tegevusest, meeleoludest ning teeme ka mitmeid portreepilte. 

Portreematka pakett on mõeldud 2-3 inimesele.

Paketi sisse kuulub transport Tallinnast, lõke, tee ja suupisted ning portreepildid igast osalejast ja ka koos olemistest ja tegemistest. Iga osaleja saab 3-5 portreepilti ning kogu piltide arv tuleb kuni 30-50.

Portreematka sihtkoht jääb kuni tunniajase autosõidu kaugusele Tallinnast. Valikus oleksid lisaks tuntud kohtadele nagu Viru ja Kakerdaja raba, Rummu kärjäär ka  paljud teised põnevad ja vähemtuntud kohad. Suvel võime ka kasvõi terve lühikese öö rabas veeta - ajakava on paindlik.

Mõnusat ajaviidet koos kohalesõidu, matkamise ja pildistamisega on kuni 5-6h ja matk toimub kokkuleppelisel ajal arvestusega, et parim aeg pildistamiseks on mõned tunnid ennem päikeseloojangut. Tallinna tagasi võime küll jõuda juba pimedas. Riietuda loodusesse ja matkale sobivalt.

Portreematka maksumus on kahele inimesele 175 eurot ja kolmele inimesele 250 eurot. 

Powered by SmugMug Log In