Pakun klassikalise stiiliga pulmade jäädvustamist, mis hõlmab eri etappe alates hommikustest ettevalmistustest, ilupiltide sessioonist, tseremooniast ja õnnitlustest kuni pulmatordi lõikamiseni välja.


KOLM KAUNIST TUNDI

pulmafototeenus hinnaga 495 eurot


Sisaldab ilupilte, tseremooniat ja grupipilte, fotograafi tööaeg kuni 3  tundi. Ilupildid  ning tseremoonia ja külaliste grupipildid kuni 150  tk esitatakse täisresolutsioonis allalaetavatena sirvitava veebigalerii vahendusel.  


KÕIK OLULINE

kirjuta mulle hinnapakkumise saamiseks


Sisaldab ilupilte, tseremooniat ja grupipilte, fotograafi tööaeg kuni 5 tundi. Ilupildid ning tseremoonia ja külaliste grupipildid kuni 250 tk esitatakse täisresolutsioonis allalaetavatena sirvitava veebigalerii vahendusel.  


TERVE PULM

kirjuta mulle hinnapakkumise saamiseks


Sisaldab ilupilte, tseremooniat, grupipilte ja pulmapidu, fotograafi tööaeg kuni 10 tundi. Ilupildid, tseremoonia ja külaliste grupipildid ning peo pildid kuni 450 tk esitatakse täisresolutsioonis allalaetavatena sirvitava veebigalerii vahendusel, ilupildid saab kahes eksemplaris ka 10x15 paberpilltidena. 


TERVE PÄEV

kirjuta mulle hinnapakkumise saamiseks


Sisaldab hommikusi ettevalmistusi,  ilupilte, tseremooniat, grupipilte ja pulmapidu, fotograafi tööaeg kuni 14 tundi. Ilupildid, ettevalmistuse, tseremoonia ja külaliste grupipildid ning peo pildid umbes 600 tk esitatakse täisresolutsioonis allalaetavatena sirvitava veebigalerii vahendusel, ilupildid saab kahes eksemplaris ka 10x15 paberpilltidena. 


LOVE STORY

enne või pärast pulmi, hinnaga 290 eurot

Sisaldab loomingulist sessiooni eepilisel loodusmaastikul, külastame vähemalt kahte asukohta ja võimalikud erinevad kokkulepped.  Aega kulub 3-4h. Pulmapäeva eelsel õhtul pildistades hind 50% soodsam.




J&H

L & S-E

tagasiside pruudilt:

"Arbo võime teha imeilusaid looduspilte on teada, aga ka pulmafotod jutustasid oma lugu ja tegid hingele pai. Arbo kaamerasilma ees on mõnus viibida ja seejuures püüab ta alati pildile kõige tähtsama. Alates ettevalmistusest kuni valmis piltideni toimus kogu protsess tihedas koostöös – usaldusväärne, kiire, täpne ja osav."



V&R kuldpulm

M & J

M & E 18.8.18

L & M Love Story

Lynda and Troy elopement

Powered by SmugMug Owner Log In