Pulmad - Arbo Rae photography

Pakun klassikalise stiiliga pulmade jäädvustamist, mis hõlmab eri etappe alates hommikustest ettevalmistustest kuni pulmatordi lõikamiseni välja. Soovin kindlasti pruutpaariga eelnevalt kohtuda, et teineteist tundma õppida ja leppida kokku tegevused pulmapäeval. Kõiki teenuseid saab osutada üle terve Eesti, st. fotograafi transport on hinnas. Enne pulmapäeva toimuvat ilupiltide jäädvustamist eraldi sessioonina pakun pulmafototeenuse tellijale 50% soodsamalt.


KOLM KAUNIST TUNDI

pulmafototeenus hinnaga 295 eurot


Sisaldab ilupilte, tseremooniat ja grupipilte, fotograafi tööaeg kuni 3  tundi. Hoolikalt töödeldud ilupildid kuni 10  tk ning tseremoonia ja külaliste grupipildid kuni 100  tk esitatakse täisresolutsioonis allalaetavatena sirvitava veebigalerii vahendusel.  


KÕIK OLULINE

pulmafototeenus hinnaga 395 eurot


Sisaldab ilupilte, tseremooniat ja grupipilte, fotograafi tööaeg kuni 5 tundi. Hoolikalt töödeldud ilupildid kuni 20 tk ning tseremoonia ja külaliste grupipildid kuni 200 tk esitatakse täisresolutsioonis allalaetavatena sirvitava veebigalerii vahendusel.  


TERVE PULM

pulmafototeenus hinnaga 595 eurot


Sisaldab ilupilte, tseremooniat, grupipilte ja pulmapidu, fotograafi tööaeg kuni 10 tundi. Hoolikalt töödeldud ilupildid kuni 25 tk, tseremoonia ja külaliste grupipildid ning peo pildid kuni 400 tk esitatakse täisresolutsioonis allalaetavatena sirvitava veebigalerii vahendusel, ilupildid saab kahes eksemplaris ka 10x15 paberpilltidena. 


TERVE PÄEV

pulmafototeenus hinnaga 795 eurot


Sisaldab hommikusi ettevalmistusi,  ilupilte, tseremooniat, grupipilte ja pulmapidu, fotograafi tööaeg kuni 14 tundi. Hoolikalt töödeldud ilupildid kuni 30  tk, ettevalmistuse, tseremoonia ja külaliste grupipildid ning peo pildid kuni 600 tk esitatakse täisresolutsioonis allalaetavatena sirvitava veebigalerii vahendusel, ilupildid saab kahes eksemplaris ka 10x15 paberpilltidena. Powered by SmugMug Log In