Workshops / Fotokoolitused ja -töötoad - Arbo Rae photography

COMING / TULEKUL

PAST EVENTS / TOIMUNUD

LONG EXPOSURE Workshop joad ja meri 29.04.2018

OSMUSSAARE maastikufoto töötuba 4.-5.05.2018

MUHU SAAREL maastikufoto ja Kaunis kuldking 18.-20.05.2018

OSMUSSAARE maastikufoto töötuba 27.-29.07.2018

SÜGISVÄRVID 6.10.2018

KÕRVEMAA SÜGIS 13.-14.10.18

ARBO RAE ja IMRE AUNAPUU maastikufoto töötuba 27.-28.10.18

MAASTIKUPILDISTAMISE BAASKURSUS 12.-13.01.19 - tühistatud

FOTOLUKSI MAASTIKUFOTO TÖÖTUBA 18.-19.05.2019 Kõrvemaal

MATK PAKRI SAARTELE 25.-26.05.19 (tühistatud)

OSMUSSAAR 5.-7.07.2019

OSMUSSAAR 12.-14.07.2019 (sold out)

PRIVAATSED TÖÖTOAD

Kui tunned, et vajad inspiratsiooni heade pildikohtade leidmisel või nõuandeid ja juhendamist, siis kirjuta mulle alloleva lingi kaudu ja lepime kokku privaatse töötoa just sulle sobival ajal ja kohas. Saad tulla ka kuni ühe kaaslasega, transport ja erivarustus, nagu räätsad jne.  minu poolt.

Powered by SmugMug Log In