COMING / TULEKUL

NUTITELEFONIGA pildistamise koolitus 6.-7.09.2022 Tallinnas

TOSKAANA fotoreis 8.-14.05.2023

PAST EVENTS / TOIMUNUD

LONG EXPOSURE Workshop joad ja meri 29.04.2018

OSMUSSAARE maastikufoto töötuba 4.-5.05.2018

MUHU SAAREL maastikufoto ja Kaunis kuldking 18.-20.05.2018

OSMUSSAARE maastikufoto töötuba 27.-29.07.2018

SÜGISVÄRVID 6.10.2018

KÕRVEMAA SÜGIS 13.-14.10.18

ARBO RAE ja IMRE AUNAPUU maastikufoto töötuba 27.-28.10.18

MAASTIKUPILDISTAMISE BAASKURSUS 12.-13.01.19 - tühistatud

FOTOLUKSI MAASTIKUFOTO TÖÖTUBA 18.-19.05.2019 Kõrvemaal

MATK PAKRI SAARTELE 25.-26.05.19 (tühistatud)

OSMUSSAAR 5.-7.07.2019

OSMUSSAAR 12.-14.07.2019 (sold out)

KÕRVEMAA SÜGIS 5.-6.10.2019

SUURUPI MEREMAASTIKUD 22.-24.5.2020

KÕRVEMAA VALGED ÖÖD 19.-20.6.20

OSUMUSSAARE 10.-12.7.2020

KÕRVEMAA SÜGIS 2020 17.-18.10.20

DOLOMITES  4.-10.10.20

SUURUPI MEREMAASTIKUD 1.-2.5.2021

MADEIRA 8.-15.05.2021

OSMUSSAAR 21.-23.5.2021

VILSANDI MAASTIKUFOTO TÖÖTUBA 11.-13.06.2021

VALGED ÖÖD KÕRVEMAAL 26.-27.6.21

OSMUSSAAR 9.-11.07.2021

VILSANDI MAASTIKUFOTO TÖÖTUBA 26.-28.7.21

KÕRVEMAA SÜGIS maastikufoto töötuba algajatele 18.-19.9.2021

ARBO RAE MAASTIKUFOTO MEISTRIKLASS 9.-10.10.2021

MADEIRA fotoreis 29.01-5.02.2022

NORRA VIRMALISTEREIS 12.-20.03.2022

ASSOORID JA PORTUGAL fotoreis 4.-13.4.2022

MADEIRA fotoreis 30.04-7.05.2022

PRIVAATSED TÖÖTOAD


Kui tunned, et vajad inspiratsiooni pildiretke planeerimisel, heade pildikohtade leidmisel või nõuandeid ja juhendamist, siis kirjuta mulle alloleva lingi kaudu ja lepime kokku privaatse töötoa just sulle sobival ajal ja kohas. Saad tulla ka kuni ühe kaaslasega, transport ja erivarustus, nagu räätsad jne.  minu poolt.

Untitled photo
Powered by SmugMug Owner Log In